• VÄSTERÅS, ÖREBRO OCH STOCKHOLM

VälkommenKONTAKTA OSS

Mark & Infra är ett företag som verkar inom hela Mälardalen, med lager i Stockholm Täby, Västerås samt Örebro. Här hittar du kontaktuppgifter till respektive medarbetare.

VÄSTERÅS

Johan Andgrim
Platschef/säljare
076-101 28 00
johan.andgrim@markinfra.se
Robin Nielsen
Sälj/Lager/Chaufför
076-175 39 14
robin.nielsen@markinfra.se
Emil Heljeberg
Lager/Chaufför
076-175 39 17

STOCKHOLM

Ulf Malmsten
Områdeschef
076-175 39 00
ulf.malmsten@markinfra.se
Andreas Appelkvist
Områdeschef
076-175 39 01
andreas.appelkvist@markinfra.se
Kaj Adams
Säljare
076-175 39 06
kaj.adams@markinfra.se
Björn Paakkinen
Säljare
076-175 39 11
bjorn.paakkinen@markinfra.se
Kevin Lundvall
Säljare
076-175 39 18
kevin.lundvall@markinfra.se
Fredrik Helbig
Lagerchef
076-175 39 04
fredrik.helbig@markinfra.se
Björn Söderberg
Lager/Chaufför
070-370 53 39
bjorn.soderberg@markinfra.se
Christer Wallén
Lager/Chaufför
070-372 86 67
christer.wallen@markinfra.se
Patrik Vallin
Lager/Chaufför
076-175 39 16
patrik.vallin@markinfra.se
Anders Samuelson
Lager/ Chaufför
076-175 39 07
anders.samuelson@markinfra.se
Roger Hultström
Lager/ Chaufför
076-175 39 12

ÖREBRO

Stefan Häggström
Platschef/säljare
076-175 39 02
stefan.haggstrom@markinfra.se
Marcus Larsson
Säljare
076-175 39 03
marcus.larsson@markinfra.se
Rebecca Blomberg
Lager/Chaufför
076-175 39 19
rebecca.blomberg@markinfra.se

LEDNINGSGRUPPEN

Jarmo Hallqvist
VD
076-175 39 10
Jarmo.hallqvist@markinfra.se
Andreas Appelkvist
Områdeschef
076-175 39 01
andreas.appelkvist@markinfra.se
Ulf Malmsten
Områdeschef
076-175 39 00
ulf.malmsten@markinfra.se

EKONOMI & ADMINISTRATION

Jens Jansson
Ekonomi
076-175 39 09
jens.jansson@markinfra.se
Anneli Paldin
Administratör
076-175 39 05
anneli.paldin@markinfra.se